Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Perlat Merko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Delvine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Perlat Merko është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 4 Mars 2015, Perlat Merko publikon videoklipin "Burimi Kristalte"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rudi Hasanllari

Klajdjan Torra

Klodjan Meçka

Dritan Banaj

Rei Likaj

Idajet Hysa

Fredi Gjishti

Pandeli Tocka

Saimir Menkaj

Feti Janca

Tags: Perlat Merko


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet