Më mbaj mend (për 1 muaj)

Përparim Brati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Golaj 
  • Mosha:
  • 49 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Përparim Brati është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Ai njihet Rapsod i Hasit kendon kenge popullore nga te gjitha trevat e Shqiperise. Në vitin 2014, Hamit Kastrati & Perparim Brati publikojnë albumin "Nje Shqiperi Do T'jet N'ballkan". Më datë 18 Maj 2017, Perparim Brati publikojnë videoklipin "Paci Lumturi Gjithmone". Në vitin 2018, Hamit Kastrati & Perparim Brati publikojnë albumin "Mos Ja Kthe Shpinen Atdheut". Më datë 26 Mars 2020, Perparim Brati & Avni Metalia publikojnë videoklip...

>> Lexo gjithë biografinë >>


I ati i

Shkumbin Sadikit

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentMos Ja Kthe Shpinen Atdheut (2018)

Nje Shqiperi Do T'jet N'ballkan (2014)

O Sa Mire Qe Jem Shqiptare

Bashkimi Kombetar

Ora Kombit Na Ka Ardhe

Jem Nje Komb Kem Nje Qellim


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rifat Mulaj

Xhavit Vitia

Evans Rama

Devis Xherahu

Artan Kola

Bujar Cici

Ardian Trebicka

Dritan Jashari

Besnik Shateli

Hidaver Osmani

Tags: Perparim Brati, Hamit Kastrati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet