Më mbaj mend (për 1 muaj)

Perparim Brati - Paci Lumturi Gjithmone  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

18/05/2017

2017-05-18T16:51:49+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Paci Lumturi Gjithmone" kënduar nga Perparim Brati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Perparim Brati i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Përparim Brati:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet