Përparim Gashi
Përparim Gashi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Përparim Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 16 Mars 2023, Përparim Gashi publikon videoklipin "Mallin Tan Moj Nanë S'po Ma Hek Askush"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1