Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Perparim Qaili

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
Perparim Qaili është një autor këngësh.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Abaz Selmani

Alldin Sallahi

Gezim Lazri

Riza Bërbatovci

Olsi Gjondedaj

Samer Agolli

Arton Cervadiku

Afrim Macula

Gramoz Kotroci

Anton Bushi

Tags: Perparim Qaili, Limi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet