Më mbaj mend (për 1 muaj)

Persa - Kam Mall Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Strofa 1:

Nje dite e ftohte me shi me qeteson, ti je larte ku yjet ndricojn
E vetmja deshir me nuk egzishton,vetmja po me shkateron
Nji portret ne dhomen time e mbaj,qe me ben te ndihem me faj
Jam e trishtuar dhe vetem qaj,eshte e shkruar qe nji zemer ta ndaj...

Refreni:

Nuk dua me te jetoj pa ty, s'mundem te vazhdoj
Me ler te jem pran tek ty, si dikur te t'perqafoj....

oohhh...ohhh...ouuuuu

Strofa 2:

Skam guxim qe vetem rrugen ta vazhdoj,pa ty e vetem nuk mundem te jetoj
Zot te lutem me thuaj nese ke meshire,ne kte jet ti me more gjene me te mire
E vrare jam ne shpirt loti n'sy me qendron, dashurine e vetme ti po ma largon
Mundohu te me shfaqesh ne enderr kur une flej, te lutem perqafome si dikur te te ndjej...Nuk kemi video për këtë këngë.


Persa
Publikimi: 21/01/2012


Persa - Kam Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Mall".
3. Video është e këngës "Kam Mall", por nuk këndohet nga Persa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Persa:


Komente 0