Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Sheq Marinas 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 62 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Petraq Kote është një poet. Venlindja Sheq Marinas Emri i nenes Kalije Emir i babait Todi Gjuha ametare Gjuha Shqipe Gjuha e huaj qe zoteron Gjuha Angleze Vendi i banimit Fier Shtetesia/ kombesia Shqiptare Statusi familjar I martuar me dy djem Adresa Lagja “Afrim i Ri”, Rruga Ate Isaia, Nr. 9, Fier, Shqiperi Mobil Phone 0682130776 Edukata - Shkolla 8 vjecare Topoje - Shkolla e Mesme Ushtarake “Skenderbej”, Tirane 1974- 1978 - Shkolla e Larte e Bashkuar e Oficer...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo një thënie »

» Dërgo një poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Arqile Garo

Bujar Balliu

Nikollë Loka

Nazmi Abazi

Sotiraq Naci

Fatmir Çitaku

Sabit Rrustemi

Vahit Nasufi

Xheladin Çitaku

Isuf Hoxha

Tags: Petraq Kote


Komente mbi këtë artist