A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Petrit Beqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Petrit Beqiri është një këngëtar i njohur. Më datë 12 Mars 2010, Petrit Beqiri publikon videoklipin "O Miku Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhelal Xheladini

Arjan Effecti

B-King

Viagra

Bekim Halili

Ardi (Ardian Hasaj)

Nusran Fera

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Orhan Zeneli

Breaker G


Tags: Petrit Beqiri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019