Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Çarkaxhiu - Natë E Gatë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Edhe sot rash' në gaflet,
Kush është ai qe m'jep gajret!
Zoti jem ku ke mbetë?
A nuk ma hek' ti këtë siklet?

Natë e gatë mu osht' ka m'pret!
Yll e hanë ku ke tretë?
Zoti jem ku ke m'betë?
A nuk ma hek' ti këtë siklet?

Mos hup ymyt prej Mshirës teme!
Haberdarin ta dërgoj.
A e harrove Madhninë teme,
Afër teje tek qëndroj!


Petrit Çarkaxhiu - Natë E Gatë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Natë E Gatë".
3. Video është e këngës "Natë E Gatë", por nuk këndohet nga Petrit Çarkaxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petrit Çarkaxhiu:


Komente 0