A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Petrit Geci
  • Origin:
  • Skenderaj 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 25
  • Birthday:
  • 13 June 1994
  • Zodiac sign:
  • ♊ Binjaket
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
Music genres: Pop

Petrit Geci is a popular singer. Petrit Geci është djaloshi simpatik nga Kosova i cili ka pak kohë që është futur në tregun muzikor shqiptar. Piko ishte emri artistik me të cilin këngëtari u prezantuar për fansat shqipëtar mirpo fal talentit dhe punes së palodhëshme ai tani sapo ka nënshkruar një kontrat me një ndër menagjerat më të fuqishëm në shtetin Gjerman.

Më datë 23 Janar 2017, Piko publikon videoklipin "Bejb".

Më datë 19 Korrik 2017, Piko publikon videoklipin "Alo". Teksti u shkrua nga vetë Piko.

Më datë 24 Nëntor 2018, Petrit publikon videoklipin "Bella" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019