A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Petrit - Bella


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/11/2018

2018-11-24T19:00:03

Lyrics:

Petrit Geci


Ref:
Se pa ty bela bela
Sjom rahat pa ty bela bela
Kalun shum vera vera
E si ti nuk gjeta tjera

1)
E di qe ki qef me kon afer meje
E di qe ki qef kerkon mos me lon ngat meje
Hajde zemer thuma kallxom ti qa ndjeve
Bela, bela (ej)kallxom ti qka ndjeve

Shum e bukur je ti, (je ti)
kur po tsho kah qyteti
naten deri vone, deri sa na nxen mengjesi
deri sa na nxen mengjesi

A e ki hala dhuraten qe ta kom ble
A e ki a e run, ti ti ti
se per ty sonte, jom ka du mu deh
Se qishtu dashnin di me ta shpreh ja ja

Ref:
Se pa ty bela bela
Sjom rahat pa ty bela bela
Kalun shum vera vera
E si ti nuk gjeta tjera

2)
Skom menu un, per ni nat me ty
thuje qato qe, mrena ti e ki
thuje qato qe ti e ndjen per mua
mos e le per neser thuma thuma

se pa ty jo jo se pa ty
veq na dy veq na dy
se pa ty se pa ty
se pa tyy se pa tyyy

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019