Petrit Krasniqi
Petrit Krasniqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Petrit Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 19 Shtator 2012, Petrit Krasniqi publikon videoklipin "Nëse Largohesh". Në vitin 2018, Petrit Krasniqi publikon albumin "Live 2018"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 2