A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Variacion Me Ricos

Sikur jeta plot halle dhe e pa shpirt
Te na linte pak te qete, aq pak...
Sa te kishim nje fije kohe
Sa te zinim miqesi me nje peme...

Pranvera ne Shen Pjeter...

- poezi nga Petrit Ruka


Nuk ka akoma asnjë votë


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019