Më mbaj mend (për 1 muaj)

Variacion Me Ricos

Sikur jeta plot halle dhe e pa shpirt
Te na linte pak te qete, aq pak...
Sa te kishim nje fije kohe
Sa te zinim miqesi me nje peme...

Pranvera ne Shen Pjeter...

- Poezi nga Petrit RukaZgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente 0