Më mbaj mend (për 1 muaj)

Phaze

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Phaze është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. I was born in the Bronx, then moved to Connecticut, Started writing at the age of 12 and started recording at the age of 16. My goal is to be the NUMBER 1 most Versatile artist. I want my music heard all around the world, Once its heard, It will NEVER be forgotten. i love music, its a passion to me. I dont do it for money, fame or nothing regarding that, simply because it is my talent and i love to show people what i can do with music. Im more of...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë KomentMillion Dollar Misfit (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Mola1

Albanian Gjonny

Presioni

Dren (D.o.G.)

Cyanide

D.M.K.

Buja

AB-MC

Kobra aka Helmusi

N.A.G

Tags: Phaze


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet