Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Phenom - Kush Ju Ka Rrejt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  17

Pussy Ass Rappers po thrrasin hajt gjuje hasmin,
E hangret plumin n'byth,
E manej shkut e falet gjaksin,
Dalin Neper Video Demek Gangsta Po Sjau Rrasin
(HUH),Sdi Pse Po Flasin
(HUH),Krismat Kersasin
Woah My Shqipes Reckless Jo Jo Sta Falin Jeten
Zagart E Tu Skafshojn Veq Sikur Qej Krejt Kot Po Lefin
Ta pshurri Rethin Ju Shqipes Sjeni Kerkushi
Direkt Prej Amerike Futem N Luft Sikur George Bushi
Call Me King SHKODRA shqipe the party's over
Ju Fuckin Ping Ponga qyqe me za si sorra
Na levizim sikur bossa sikur mafja albaneze
Me kobure me silenciator edhe reze
Pistolet Kineze qe ta shpon dhe antiplumin
Mos na boni kercenime ne qoftse ski jetu kanunin
Pranoje humbjen asnjani sma mrrin talentin
Jeni mbledh 2grupe mem nal po koritni vetin
Se njani bon si trim i duket vetja van dam
Aj tjetri aint have a hit since f**kin loja pam pam
E do tjer pom shajn me kuja po as emrat nuk jau njof
Nji tjeter knon pa refren i duket vetja filozof
Mburret se e kan plagos kuku per ty ti je palaço
Bossin e ke spijun krejt grupin e keni fallco
We Big CFE 1Gang Bloody Albo
Kushot n Shqipri Moving weight like don pablo

NUK E DI HUH KUSH JU KA THON SE JENI G-s x2
NUK E DI HUH KUSH JU KA RREJT SE JENI G-s
x2
KREJT E DIN HUH KUSH O MAJ MIRI PREJ SHQIPRIS x2
KREJT E DIN HUH U FUT MREN SKUADRA E CFE's
NUK E DI HUH KUSH JU KA RREJT SE JENI G-s

Ca Foli Koli Lil Pussy I'll get you robbet
Skam nevoj as per allti sje as i meter ej i qebap
(Yeah)Mos E Shti Vetin Ntaksirat Se Kta Djem Qe Jan Rreth Meje Ta Bajn Trupin TASQEBAB
DAWG drejt prej bronxit nga vendlindja e HIP-HOPIT
Do repera dojn mu fut en uj po nuk e din mir notin
Ca Po Folin Leni Tfolin Ma Mir Lene Mikrofonin
Se asnjani n grupin tuj nuk ka talent per DON PHENOMIN
HUH e di qe t dhem se dy grupe ske kerken
E femnen qe e ke fiksim osht fiksu me rakin tem
E femnen qe e ke marak i kam hy shum fell n stomak
But i pass her to my brother she aint shit but a"THOT"
(YEAH) We big CFE sikur na jo nuk ka tjeter tuj masakru repera tuj ju kallxu se kush o mjeshter
Ju Sjeni Mbreter and the best and the hardest yet KURVA SIKUR JU E KENI PORDHUNU FJALEN MRET

NUK E DI HUH KUSH JU KA THON SE JENI G-s x2
NUK E DI HUH KUSH JU KA RREJT SE JENI G-s
x2
KREJT E DIN HUH KUSH O MAJ MIRI PREJ SHQIPRIS x2
KREJT E DIN HUH U FUT MREN SKUADRA E CFE's
NUK E DI HUH KUSH JU KA RREJT SE JENI G-s


Ky tekst u dërgua nga Gent AbaziDon Phenom
Publikimi: 01/05/2017


Don Phenom - Kush Ju Ka Rrejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Ju Ka Rrejt".
3. Video është e këngës "Kush Ju Ka Rrejt", por nuk këndohet nga Don Phenom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Don Phenom:


Komente 0