Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Phenom - U Kthy Loja Ka Ne Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Hahahh
Look, i had to come back
Yeah, Phenom

Hah haah

Yo u kthy loja ka ne
Yo u kthy loja ka ne (ye)


Kjo o shpetim
kjo osht denim
tjeter menim thirre falimentim
I am the KING every song i go win
skuadren me veti krejt rruga rrefim
kto tipa rreth meje jetojn me ngatrresa
jena malsor e kem kodin te besa
tipa qe lvizin me heker ner tesha
tipa qe vrahen per fjal e per vepra
halle gjaqe probleme nga jeta
jena tprovum shoku nvargje e verteta
Kris pistoleta veri ngazeta
Nuk knoj veq un, veq po knon dhe beretta
(Bang Bang)
jo nuk ma nin mu qa folin anej
hupe kontrollin shum sene po ndodhin
e ktheva prap lojen hala TBA


REF/Fenomenal kjo osht normal
bona shum sene prej rrethit social
asnjoni prej zemres s'shkoj komercial
asnjoni si naqja me kredikepal
Hyn mren skuadra asnjoni si na
jena legjenda se bojm si ata
sjem si ata kena shum krah
jena gjithkun kena gango gjithkah

Shqipet se din krejt mburren kur mnin
caliber team ska reper qe m'arrin
ska grup qe na lviz se ja hekim gerrdin
burrat tperbijn shok burrat e shpis
kjo dhuna o flliq ma mir lene muziken
not of talk nese flet per publik
not of talk se jem larg n'amerik
midis shqipris e kam rrethin kushri
midis new yorku tan rrugen bertim
f**k this bi**hes and coffee in my weed
makin my money im back on the streets
sje per kit loj shoki un jam gjeni
sa per hiphop don phenomi jep pist
sa per hiphop un jom zani n'veri
Big CFE jena Perandori
Big CFE jena Perandori

krejt qa po thu qa menon ti
sdi a kupton ti me jo nuk shulon ti
jo nuk ma kalon ti sdi qa po don ti
menon naj problem po je larg tjeter kendi


Ky tekst u dërgua nga Don PhenomDon Phenom
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/07/2017
Muzika: K-Lay
Teksti: Don Phenom


Don Phenom - U Kthy Loja Ka Ne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Kthy Loja Ka Ne".
3. Video është e këngës "U Kthy Loja Ka Ne", por nuk këndohet nga Don Phenom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Don Phenom:


Komente 0