Më mbaj mend (për 1 muaj)

Don Phenom - Ti E Din (Feat. Ardo)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  93

Ardo 2x :
Para tjerve ti po thu qe je miss
Po para meje ti e din qe je bi**h
Ti e din qe je bi**h
Ti e din qe je bi**h

Zemer je ka don mu bo famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'mira
Hotele ti lluksoze
Zemer je ka don mu bo famous-e

Zemer je ka don mu bo famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'shtrejta
Po don hotele lluksoze
Zemer je ka don mu bo famous-e

Don Phenom :
Je ka don mu bo e famshme
Je ka don mu me naze
Tu dal per nat je ba rrugaçe
But you ain't f**kin with The Naçe

Ti ban si elegante
Interesante
Veshun me Givenchy
Te clubi sonte
Berkin e ka çanten
Ekstravagante
Berkin e ka çanten
Ekstravagante
Je arrogante

Po kam bjondina e shum brune
Me sy t'zi me sy t'shkrume
Krejt me taka, minifunde
Me kong t'mija, krejt t'fiksume
Çmenen krejt kur m'nin n'clube
Rrin tu m'shkru gocat,"Ku Hume"
Zemer nuk kam koh ket t'shtune, zemer

Jam i zon me femna tjera
Jam me aventura t'reja
Baby i'm a player
So if i like her
Im'ma slay her

Ardo 2x :
Para tjerve ti po thu qe je miss
Po para meje ti e din qe je bi**h
Ti e din qe je bi**h
Ti e din qe je bi**h

Zemer je ka don mu bo famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'mira
Hotele ti lluksoze
Zemer je ka don mu bo famous-e

Zemer je ka don mu bo famous-e
Po don pare dhe me shku overdose
Makina t'shtrejta
Po don hotele lluksoze
Zemer je ka don mu bo famous-e

Don Phenom :
Po bohesh busy, po s'tka hije
Po bohesh pretty, po s'ke shije
Ma ke lyp ni kang dashnije
Tash nije kangen tane nije

Tka rrit menjen Instagrami
Keshe ti je bukuroshe
Tu dal me kurva shoqe
Veq se kam dal ma me shok
Veq per inat se je xheloze
But i don't give a f**k
Se s'tkisha marr per gja serioze

Ti e din shum mir qe dal me tjera
Ti e din shum mir, cuz i'm a player
Got a lot of hold in ma rader
Se krejt femrat
Around ma way are

Po mama twerkirate per mu
Po baby hajde, hajde me mu
Keep a few bad bi**hes with me
Tu pru stil n'Shqipri per kta tjert nuk e di

Ardo :
Para tjerve ti po thu qe je miss
Po para meje ti e din qe je bi**h
Ti e din qe je bi**h
Ti e din qe je bi**h


Ky tekst u dërgua nga Miklovan21   HipHop1Don Phenom
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/02/2018
Teksti: Don Phenom


Don Phenom - Ti E Din
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti E Din".
3. Video është e këngës "Ti E Din", por nuk këndohet nga Don Phenom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Don Phenom:


Komente 0