A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

K Koke - Callin Me  (Feat. Don Phenom)


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/12/2018

2018-12-24T18:59:23

K Koke verse
YOU KNOW THE ROADS KEEP CALLING ME AND I'M JUST
TRYING TO FIND A WAY OUT YOU KNOW YOUR
GIRL KEEPS CALLING ME SHE GOT ME
DRIVING ON THE WAY ROUND I KNOW THESE
GIRLS AIN’T ALL FOR ME BUT I'M JUST TRYNA
GET MY WAY NOW SO IF YOUR GIRL KEEPS
CALLING ME I'M A WATCH HER ON THE WAY DOWN


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019