Më mbaj mend (për 1 muaj)


Don Phenom - Ma E Mira Je

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma E Mira Je".
3. Video është e këngës "Ma E Mira Je", por nuk këndohet nga Don Phenom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Phenom - Ma E Mira Je  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

Teksti:

Don Phenom

Video Produksioni:

XL Films

Komente

Asnjë Koment

03/04/2019

2019-04-03T10:15:00+00:00N'krejt shoqet ma e mira je(wuff wuff)
N'krejt shoqet ma e mira je(wuff wuff)
Kosova asht shqipnia knej!
T'vetmit shqiptar n'latin vip

Djege-djege,mos u nalo bi**h
Lekun njeke njeke mos u nalo hic
Kena ardh kët nat me nez klubin
Femnat mat bukra mren tu drill trupin
Shoqja e saj u çmend tu drill twerking
Kejt shoqet mren kan kill twerking
Loqka paska pi "perk"-in
Un i jap mish me hanger si blej "Birkin"
M'vjen keq po ik se jena gango
Per kët rrep shqip jam f**king "don pablo"
Tu fol telefon me kushon N'san paulo
Futena n'klab me heker pluma "hollow"
Young g from "el barrio"
Once I f**k this bi**h "Adios"
Jam maj i miri nuk o-arroganc
Do munohen mu afru dawg nuk kan shanc
E kom ni bad bi**h,asht femen "savage"
Blen tesha N'paris,po duket Spanish
Flattering her wrist her ass is madness
Kjo s'del me "Rappers"just me but that's it

N'krejt shoet ma e mira je(wuff wuff)
N'krejt shoqet ma e mira je(wuff wuff)
Kosova asht shqipnia knej!
T'vetmit shqiptar n'latin vip

Balia bonita dios de bendiga,
Kur pash si po lviz e po drill u mahnita
Wht it do,se fue la luz,tu queré perico?
"Alo Rauel"-Mírame digame
Nga Amerika man
I kena msu nja dy fjal për kto tripa man
I kena msu kta si knohet muzika man
Na kan kopju-e din krejt Publika man
Spanjollet m'thirrin "Papi shampoo"
Shqiptarja doli mensh sikur femnat n'cancun
Loqka lakuriq'zift tu i mush hunt
"Make it rain" si fortun
Kokain me maun,nji vogon i ngarkum..
Je i marum,ke "swegger" t'skadum
Lidjen "N'Peru" kishe sa e pagun?
Ask my bi**h,ka 3 net pa gjum!
Mos em ban mu,"hey yo Marin yo"
Une ty st'njof Nuk e di prej ka vjen bro?
Kena n'heker"ekstendo"
Thojn jam rrugaç Po e din jom talent-o
Flowin korrent-o n'kët instrumental
Femnat tu drill and she shaking it well thought
Got me like hello...
Yea she got a man,but we f**k on the L-O

N'krejt shoet ma e mira je(wuff wuff)
N'krejt shoqet ma e mira je(wuff wuff)
Kosova asht shqipnia knej!
T'vetmit shqiptar n'latin vip


Ky tekst u dërgua nga Luliishehii
Më Shumë Këngë Nga Don Phenom:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet