Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pimi Janova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Emri i Vërtetë:
  • Shqiprim Janova
BIOGRAFIA: Pimi Janova është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 8 Shtator 2020, Pimi Janova publikon videoklipin "Je Ka Don", në bashkëpunim me Dona Janovën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Pimi Janova. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>


I biri i

Aferdita Demakut

Vëllai i

Dona Janovës

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Omar

Arsen Mani

Flakron Voca

Egzon Bajra

Alp Isufi

Hakif Krasniqi

Amir Rexhepi

Reli Mborjes

Gjergj Tunaj

Krenar Krasniqi

Tags: Pimi Janova, Shqiprim Janova, Pimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet