Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pimpex

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
 • Emri i Vërtetë:
 • Shqiprim Bajrami
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Pimpex është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Shqiprim Bajrami i njohur si Pimpex e filloi karierën si 13 vjeqar ne vitin 2009. shkollen fillore e mbaroi n,gjilan ne shkollen Rexhep Elmazi. Pimpex këndon këng ne zhandrin RAP dhe këngët i ingjizon ne Studion Cannos records....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nolle

W.G.

Ricku

Mc Qlira

Dr.Ree

Liil Craizy

Aga B

Real K

Tuzhi-G

Bad Sight

Tags: Pimpex, Shqiprim Bajrami


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet