Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pinkmoon Creative

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Pinkmoon Creative është një video produksion shumë i njohur. Produksioni “PINKMOON Studios" mirret me prodhimin e videove te ndryshme, duke filluar nga reklamat, videoklipe muzikore, filma dokumentarë, filma të metrazhit të shkurtër dhe të gjatë, gjirimi i fushatave të ndryshme (zgjedhje, kampanja) etj. Kanë fituar disa çmime si: "Regjia më e mirë" në Netët e klipit Shqiptar për videoklipin "Kopshti" nga Hana Cakuli & Kushtrim Hoxha, etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Black Fish Entertainment

Donjeta

Manti

Eurolindi

Blero Ent

Palma Gjilan

Sharri

Arboni

Melosi

Kastrati

Tags: Pinkmoon Creative


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet