Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pizha - Edhe Kjo Nat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Kjo Nat".
3. Video është e këngës "Edhe Kjo Nat", por nuk këndohet nga Pizha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pizha - Edhe Kjo Nat  (Feat. Don Ghetto)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Don Ghetto

04/01/2010

2010-01-04T20:27:02+00:00[Don Ghetto]

Edhe kjo nat pa ty, mu pom kalon//
Edhe 1 nat pa ty, un jom ka e kujtoj//
Pse nuk erdhe sot, t'lutem ti me thuaj//
A jee wet, A je me nje te huaj//

Hija jote te un sillet qdo moment//
Me dhemje shum qe ti nuk je prezent//
Por dije weq nje gje, qe vetem ty te kam//
Zemra imee, duaa qe te kem prann//

[Don Ghetto]
Ref...

Un ty te kujtoj, un ty te kujtoj//
Per ty qdo Nat vajtoj, per ty qdo Nat vajtoj//
A thu me kon je, a menon ti per mu//
T'lutna eja tash, Ti je gjithqka per mu//

[Pizha]

Ti nuk erdhe sot, darka met plott//
Vera u hargju, pe mushi tash me lott//
Zemer thum lot ne sy, kthema n'shtrat me bo gjum//
Po ku une t'boj gjum, kur ti nuk je kurkun//

Tana dhezi 1 cigare, dal n'dritare e menoi//
Kush ke aj qe ma shum se un dashni te ofroi//
eyy un te pres, t'lutna ket sen dije//
zemra jem emrin tond e thrret, eja ktu e ndijee//

Ki besim ti te un, qe hala nuk t kom harru//
Dua ta di qa u bo, qe shum shpejt ke ndryshu//
Kush ta mushi menen, kush t'largoj pi meje//
Zott po Bertass ti te un ato ktheje//

[Pizha]

Se m'ka met pik ne zemer, 1 mesazh me ja qu//
Le ta di edhe ajo, qe pa ty smuj me jetu//
Mi tregu edhe niher, qe pa to hana nuk del//
Edhe Zoti e din qe pa to jeten e kom ferr//

[Don Ghetto]
Ref...

Un ty te kujtoj , un ty te kujtoj//
Per ty qdo Nat vajtoj , per ty qdo Nat vajtoj//
A thu me kon je , a menon ti per mu//
T'lutna eja tash , atai je gjithqka per mu//

[Pizha]

Se m'ka met pik ne zemer , 1 mesazh me ja qu//
Le ta di edhe ajo, qe pa ty smuj me jetu//
Mi tregu edhe niher, qe pa to hana nuk del//
Edhe Zoti e din qe pa to jeten e kom ferr//


Ky tekst u dërgua nga Lenna'
Më Shumë Këngë Nga Pizha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet