A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pjetër Gjergji

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Pjetër Gjergji është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1962, Pjetër Gjergji merr pjesë në Festivali I 1-Ë Në Rtsh me këngën "Era Pranverore". Në Dhjetor 1962, Pjetër Gjergji merr pjesë në Festivali I 1-Ë Në Rtsh me këngën "Nje Minute". Në Dhjetor 1962, Pjetër Gjergji merr pjesë në Festivali I 1-Ë Në Rtsh me këngën "Inxhinieres"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Spiro Katundi

Kristaq Lena

Kastriot Ago

Aranit Kola

Laurin Dezdari

Gëzim Shkreli

Romeo Zeqollari

Sotir Afezolli

Edmond Papa

Dorian Matlija


Tags: Pjetër Gjergji

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019