Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Plator Abazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Plator Abazi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Në Qershor 2002, Plator Abazi merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Luani Me Top". Në Qershor 2003, Plator Abazi merr pjesë në Polifest Kids 2003 me këngën "Ninxhat". Më datë 10 Shkurt 2018, Plato publikon videoklipin "RIPrezentim". Teksti u shkrua nga Plator Abazi. Për orkestrimin u kujdes Cricket. Videoklipi u prodhua nga MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

I biri i

Naim Abazit

I biri i

Mihrije Brahës

Nipi i

Lora Brahës

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Abdyl Morina

Dritan Maraj

Albion Rexhaj

Marko Strazimiri

Dario Zela

Korab Shaqiri

Korab Jetishi

Xuxi

Met Sadiku

Kadan Duraj

Tags: Plator Abazi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet