Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
BIOGRAFIA: Plisat është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Plisat jane grup i tifozeve nga Prishtina, qe jane aty per te ne qdo hap.Sipas disa te dhenave thuhet se grupi i ketyre Ultras-eve eshte themeluar ne vitin 1987. Ngjyrat e tyre jane bardhe e kalter dhe sidomos kane logon me nje burre me plis "mbi krye". Ne krye te tyre eshte Albert Kastrati apo i njohur edhe si "Tigri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Alternative

Grupi Mister

Revolt Klan

Exception

Tracks Band

Bulza

Korgelt

Natyral

Spirit Voice

Dreams


Tags: Plisat

Krijo Një Kartolinë