Më mbaj mend (për 1 muaj)

Plisat - Rruges Sy Pa Trembur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  29

Rruges sy pa trembur,
Plisat po ecin,
Prishtinen e dojna
Deri sa te vdesim
Hajde krejt durt nalt tash
Po kendojna,
Per Prishtinen tone
Qe shum e dojna na...

La, la ,la, la, la, la, la, la,...x43

Gjithmone ne zemer
Qe nga vegjlia
Gjaku i kalter
osht n'vena t'mia
Krenar me zemer osht Prishtina
Nese te duhet
Ne zjarr per ty hina naaaa,...

La, la, la, la, la, la, la, la,...x43


Ky tekst u dërgua nga Dona   plisi1999   AdriiiPlisat
Publikimi: 04/06/2013


Plisat - Rruges Sy Pa Trembur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rruges Sy Pa Trembur".
3. Video është e këngës "Rruges Sy Pa Trembur", por nuk këndohet nga Plisat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Plisat:


Komente 0