A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pllug Bois

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Pllug Bois është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Pllug Bois veçohen për mënyrën e tyre origjinale të të bërit hip hop teksa me projektet e tyre lanë gjurmë që nga pas lufta me tekstet plot kuptim mbi realitetin kosovar, hip hop ky plot ngjyra të gjalla. Në vitin 2017, Pllug Bois publikojnë albumin "Pllug Bois". Albumi i përmban shtatë këngë dhe për instrumentalet janë kujdesur “The Usual Suspects”, ndërsa për mix dhe master Rajmond Berani/daEmond. Në këtë projekt, edhe Daemond rikthehet si ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

A.D.X

Rikthimi

Kamikaza-T

Misterioz

Master Bass

E'7

ETB 57

Felon Records

Eki-Nox

2 Perqind


Tags: Pllug Bois, Singi, Chuck, Singullar, Bloodychuck

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019