Më mbaj mend (për 1 muaj)

PllumB

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
PllumB është një autor këngësh dhe producent i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Gezim Lazri

Perparim Ademi

Kushtrim Hajrullahu

Sezgin Curi

Arti Rec

Klodi Shehu

Robert Bilbilov

Labinot Mezini

Skender Doshlani

Marjan Deda

Tags: Pllum, Pllumb, Pllumb Beats


Komente mbi këtë artist