A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Poku është një këngëtar. POKU GET-UP emrin e vertet e ka XHAKU KASA. qe i vogel XHAKU ka pasur enderr kercimin (BREAK DANCE0 & MUZIKEN ai merrte pjes neper organizimesh te vogela qe shkolla ja mundesonte duke performuar (BREAK DANCE) por nga bota e muzikes nuk hiqte dor . me pas ai u njoh me shokun e tij te quajtur ne emrin e artit (LEVIS ) dhe mendua te hapin nje grup muzikor i quajtur (GeT-uP)ne 2009 ata filluan dhe nxorren kengen e tyre te par "krejt GeT-uP co...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Niti

Katilirrebel

Addi Pllana

Ardy

Ilsi Ademi

Leon Zaskoku

E-Mc Intro

Arjan Lekaj

Kasamo

Ardit Tafarshiku


Tags: Poku, Get-Up, Xhaku Kasa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019