Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  44
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Polifest është një festival muzikor e njohur. Ndonëse nuk ka gjetur ndihmë institucionale, festivali i këngës, i vetmi në Kosovë, "Polifest", ka arritur të ruaj traditën dhe të rrugëtojë për nëntë vjet me radhë.Ky festival mbahej çdo vit në Prishtinë ku emrat më të mëdhenj të artistëve nuk ngurronin që të merrnin pjesë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Zambaku I Prizrenit

Akordet E Kosoves

Flaka E Janarit

Prizreni Music Fest

Kosova Fest

Videofesti

Çelësi Muzikor

Zhurma Show

Mikrofoni I Artë

Musical-Fest

Tags: Muzika Kosovare, Poli-Fest, Polifest


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet