Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Polifonia Labe - Fjalet E Qiririt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjalet E Qiririt".
3. Video është e këngës "Fjalet E Qiririt", por nuk këndohet nga Polifonia Labe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Polifonia Labe - Fjalet E Qiririt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

14/07/2012

2012-07-14T15:52:52+00:00Une per ju do te ri te tretem
as sa qiri te mos mbetem
te venitem te digjem dot ket deshir e kam ca mot

Jo as zjarit nuk i druhem dhe kur sdua qe te shuhem po te digjem me deshir qe te bej drit sa me mire
oooo oooo oooo

Kur te me shihni se jam tretur mos besoni se kam vdekur jam i gjall e jam ne jet jam ne driten e vertet

Une jam ne shpirtin tuaj flaken time se mer i huaj
oooo oooo oooo

Me eshte falur mua durimi andaj po digjem si trimi qe te jeni ju me mire te mos mbeteni ne ersire

Dua shum fjal te ju them po kam frik se digjem shpejt mos haroni urtesine trimerine e bujarine


Ky tekst u dërgua nga  Behar
Më Shumë Këngë Nga Polifonia Labe:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë