A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  383
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Poni is a popular singer of Pop & Vlora's Traditional music. Ponin e njohim te gjithe per hapin e saj te madh qe beri ne ndryshimin e muzikes popullore dhe per stilin e vecante qe ajo ka ndryshe nga te tjeret. Ajo tregon per dashurine Labe qe ndjen ne shpirt te cilen e shfaq dhe ne albumin e saj me te njejtin titull. Poni shprehet se karakteri I saj 24 karat Lab ka bere qe ajo te kendoje kenge labe dhe te zgjedhi kete gjini te muzikes. Me nje numer te madh adhuruesish nga e gjithe Shqiperia Poni vazhdon te...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Bio (2015)

Xhan Xhan! (2013)

Fjala Ime Eshte Kenga (2010)

Shpirtin Kam Tek Ju (2008)

Dashuria Labe (2006)

The Best (2006)

As Po As Jo (2005)


» Add A Song »

Kacurrela
Kolazh Dasme 2015
Hopa Hopa
Me Dhe Emrin Nene
Bio
Beja Fora
Jap E Jap
Kurbeti Moj Neno
Dil Moj Dil
Nene Pse Ke Dale Ne Shkalle


Translations (24)


Related Artists:

Zeliha Sina

Rovena Dilo

Manjola Nallbani

Lindita Theodhori

Myfarete Laze

Gerta Heta

Ermira Babaliu

Alida Hisku

Ema Qazimi

Nertila Koka


Tags: Poni, Shqiponja Karafilaj

Poni in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018