A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Poni Premton Bum Videoklipesh Kete Vere


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
[27-05-2012]
Këngëtarja e rrymës Pop Folk , Poni ka lançuar videoklipin e saj të ri per kengen "Të ndarë", dhe vjen si një bashkëpunim i këngëtares me Dr. Florin e grupit West Side Family.

Në një prononcim, Poni ka thëne se ky nuk do të jetë projekti i saj i vetëm për këtë verë. "Do të sjellë edhe dy videoklipe të reja, ka pohuar Poni.

Video e re duket se është mirëpritur nga publiku sepse ka marr shumë pëlqime në You Tube. Ajo nuk është një këngë pop folk, nga ato që e karakterizojnë këngëtaren bukuroshe labe.
 (THASH&THEM)

      Poni - Te Ndare (Feat.Dr. Flori) [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019