Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Vajze Shqiptare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O moj vajze Shqiptare
kur kalon ndez zjarre
kush te pa e su verbua
Me ty shume u dashurua

Je vesh bukur plot me stil
Vajzat tona s'jane fasada
Jane te mira si Beniada

Sit ne club ke dal me pi
Je vesh bukur plot me stil
Vajzat tona s'jane fasada
Jane te mira si Beniada

Refreni (×2)
O moj vajze Shqiptare
Kur kalon ndez zjarre
Kush te pa e su verbua
Me ty shume u dashurua

(×2)
Sot ne club kercen lambada
Dukesh bukur si Beniada
Ke shume klas dhe je sharmante
Si Beniada elegante

(×2)
O moj vajze Shqiptare
Kur kalon ndez zjarre
Kush te pa e su verbua
Me ty shume u dashurua


Ky tekst u dërgua nga ❤❤Poni
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/02/2022
Muzika: Poni
Teksti: Poni
Orkestrimi: Valter Beqo
Guitars: Arjan Gjici


Poni - Vajze Shqiptare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajze Shqiptare".
3. Video është e këngës "Vajze Shqiptare", por nuk këndohet nga Poni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Poni:


Komente 0