Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Potpuri Me Bilbilat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Potpuri Me Bilbilat është një grup artistësh i njohur. Në vitin 2004, Potpuri Me Bilbilat publikojnë albumin "Potpuri Me Bylbylat"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtarePotpuri Me Bylbylat (2004)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Upstream

Bloody Soldierz

Night Rappers

Motrat Krasniqi

Ligji Rruges

Supernova

Vëllezërit Zikolli

R.A.G

Tempulli G

Madd Dogs

Tags: Potpuri Me Bilbilat, Bilbilat


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet