Më mbaj mend (për 1 muaj)

Potpuri Me Bilbilat - Nisëm Dasëm Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Po bajm lum e marshalla, gjith në vallë tuj vallzu, lumja nana ce e priti djalin sot më e martu(2x)

Ref:Gjith në vallë dor për dor, hyni nusja në obor, bjen tupani dridhet shpija, kerset pushka dhe alltija(2x)

po lujn hallat më shyret, lumja nana për djal tvet, luni daj e axhallar, nuset bukur keni mar(2x)

Ref:Gjith në valle dor per dor, hyni nusja në obor, bjen tupani dridhet shpija, kerset pushka dhe alltija(2x)


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Potpuri Me Bilbilat - Nisëm Dasëm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nisëm Dasëm".
3. Video është e këngës "Nisëm Dasëm", por nuk këndohet nga Potpuri Me Bilbilat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Potpuri Me Bilbilat:


Komente 0