Më mbaj mend (për 1 muaj)

Prek Vukaj
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Prek Vukaj është këngëtar. Në vitin 2016, Prek Vukaj publikon albumin "Moti Zemra Me Ka Kerkue".

Më datë 28 Maj 2018, Prek Vukaj publikon videoklipin "Qamili I Vogel".

Më datë 3 Qershor 2019, Prek Vukaj publikon videoklipin "N’Ato Kodra".

Më datë 4 Prill 2020, Prek Vukaj publikon videoklipin "Moj Shkodrane".

Më datë 4 Janar 2021, Prek Vukaj publikon videoklipin "Kënga Për Flamurin". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Prek Vukaj. Videoklipi u prodhua nga kompania Red Media.

Më datë 23 Janar 2021, Prek Vukaj publikon videoklipin "Tropojanja".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0