Më mbaj mend (për 1 muaj)

Preluders

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Preluders është një grup këngëtarësh i huaj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. The Preluders were an all-female band from Germany, formed in 2003 during the third season of the international television talent show Popstars - Das Duell. Originally a quintet and later a quartet, the group eventually became a trio. After a relatively unsuccessful period since 2004 the three remaining girls disbanded amicably without any kind of media circus in fall 2006. The Preluders were formed in September 2003 in front of millions of viewe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Miriam Cani

Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Culcha Candela

Isa Tkm

Teen Angels

Erreway

Reik

Antique

La Nueva Banda Timbiriche

Las Populares

Revolverheld

Upa Dance

Tags: Preluders, The Preluders, Miriam Cani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet