Më mbaj mend (për 1 muaj)

Premtimi (Premtim Ibrahimi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  15
  • Emri i Vërtetë:
  • Premtim Ibrahimi
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Premtimi (Premtim Ibrahimi) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Premtim Ibrahimi, i cili për herë të parë u shfaq në skenën muzikore në vitin 2011, nuk ka të ndalur me punën dhe angazhimin e tij rreth muzikës. “Unë frymëzohem duke kënduar shqip, ndërsa publiku është ai për të cilin do të jap maksimumin tim gjithmonë, andaj shpresoj që këngët e mia të mirëpriten nga të gjithë”, shprehet Premtimi. Më datë 5 Shtator 2011, Premtimi publikon videoklipin "Elektrizoje". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Driton Ajeti

Leutrim Gervalla

Petrit Geci

Albi Xhepa

Bledian Qoti

Enur Pakashtica

Qendrim Pllana

Gëzim Gashi

Metiz

Gzim Ukiqi

Tags: Premtimi, Premtim Ibrahimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet