Më mbaj mend (për 1 muaj)

Premtimi (Premtim Ibrahimi)

Premtimi - Nuk Kam Me Gjume Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

kshtu mo nuk dot shkon
dhe pse te dua sdua me te shoh
shum me mundon shum po deshton
ku mbeti ajo qe me deshti mu
ku mbeti ajo qe me tha te du
kto te gjitha i ke harru
sdi me a me te besu
boll ti ke lujt boll une kam vujt
boll kemi shujt
te gjitha tash dot kene mbarim

ref:
nuk kam me gjum
nuk kam vullnet
nuk dua mo ty te kem se shpirti po me dhemb

nuk kam me gjum
nuk kam vullnet
nuk dua mo ty te kem sdua te bej me gabim

pjesa 2:

ne te dy ishim te gjith e dishin
veq pse inati na kishin per neve flisnin
kujtoj kur ecnim dor per dore
per ne tjeter skishte nevoj
sbashku ne deti kujtim me mbeti
por tani eshte ndrruar realiteti
une isha ai qe te ndegjoi
tash po vuaj per kete loj
spo mund tbesoj sa i verber isha
mendova se te gjitha do ti disha
ende pergjegjje po kerkoj
uhhhuuuhh jeahhh

ref:
nuk kam me gjum
nuk kam vullnet
nuk dua mo ty te kem se shpirti po me dhemb

nuk kam me gjum
nuk kam vullnet
nuk dua mo ty te kem sdua te bej me gabim

nuk kam me gjum aaaaahhaaaa
nuk kam vullneeeeeeeett
nuk dua mo ty te keeieeeemm
haaaaaaauuuuuuoooooo
sduuuuuaaaa sduuuuu
sdua te bej me gabim


Ky tekst u dërgua nga Blabla

Premtimi - Nuk Kam Me Gjume
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Kam Me Gjume".
3. Video është e këngës "Nuk Kam Me Gjume", por nuk këndohet nga Premtimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Premtimi (Premtim Ibrahimi):


Komente 0