Më mbaj mend (për 1 muaj)

Premtimi (Premtim Ibrahimi)

Premtimi - Thema Thema Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Cdo her kur zgjohem un pi gjumit
daj jasht e eci pak katunin
sa her e shoh kujshiken tem
ajo mu cdo her mle pa men
edhe pse pergjigje nuk um kthen
um mjafton buzqeshjen qe ma len
a moj shpirt krejt je mtranon
krejt ti kisha dhon me gjith traktor
(2x)

REF:
thema thema thema thema edhe pak ti mu
dit e nat e nat e dit me nejt me ty po du
as me fmij t'mahalles skisha lujt mu kon me ty
per pak ke tu e honger forin tu ja bo me sy
(2x)

para shpis rri ton diten
e pres un kujshiken
gjaku mu po vlon
ajo kur del nbalkon
prap mu mi lshon syt
ja nis e sill kryt
ja boj me sy me dor
ska shanc spe ha ket for

REF
(2x)


Ky tekst u dërgua nga  Tatim91

Premtimi - Thema Thema
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thema Thema".
3. Video është e këngës "Thema Thema", por nuk këndohet nga Premtimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Premtimi (Premtim Ibrahimi):


Komente 0