Prena Beci
Prena Beci
Prena Beci
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Prena Beci është këngëtare e njohur. Më datë 8 Gusht 2012, Prena Dedaj publikon videoklipin "Lule Bore E Bukurise".

Më datë 31 Maj 2013, Prena Beci publikon videoklipin "Lezha E Kastrioti".

Më datë 28 Qershor 2013, Prena Beci publikon videoklipin "Malli I Djalit".

Më datë 28 Qershor 2013, Prena Beci publikon videoklipin "Larg Mke Tret Moj Nane".

Më datë 18 Maj 2014, Mendi Buci & Prena Beci publikojnë videoklipin "Te Kerkova Porsi Bleta".

Më datë 27 Maj 2014, Mendi Buci & Prena Beci publikojnë videoklipin "Cuce Lurjane".

Më datë 19 Qershor 2017, Prena Beci publikon videoklipin "Doruntina E Mirdites". Muzika e këngës u punua nga Mark Gjoka, teksti u shkrua nga Denisa Laska, ndërsa për orkestrimin u kujdes Saimir Gjoka.

Më datë 29 Qershor 2018, Kastriot Kola, Gofile Paplekaj & Prena Beci publikojnë videoklipin "Dasma E Dukagjint". Muzika e këngës u punua nga Fran Kodra, ndërsa për orkestrimin u kujdes Luan Dagistani.

Më datë 30 Tetor 2018, Dava Gjergji & Prena Beci publikojnë videoklipin "Sot O Kurre Kosova E Lire".

Më datë 11 Maj 2019, Gjin Dona & Prena Beci publikojnë videoklipin "Bukurit E Mirdites". Muzika e këngës u punua nga Gjin Dona, ndërsa për orkestrimin u kujdes Behar Neli. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel.

Më datë 23 Shtator 2019, Vjollca Haçi publikon videoklipin "Mirese Te Gjej Miredita Ime", në bashkëpunim me Prena Becin.

Më datë 15 Prill 2022, Ramush Krasniqi & Prena Beci publikojnë videoklipin "Për Shtatë Qefe". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Ramush Krasniqi, teksa për arranzhimin u kujdes EthnoMusic. Videoklipi u prodhua nga kompania Red Media.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1