A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Presioni - Tba International


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Song from the album:

"E Premte"


...................................................
Prej Bronxy ne Prishtin dergoj une porosin
Majeni nmend ket rim mos mu bon keshe spo nin
...................... u lidhem me portorik
Ket pun e bom praktik BLOODY ALBOZ koh anitk
Askush dost smun na nal befasi ju kemi dal
Ton jeni met si kali veq me ndue ka ni shal
Tash me pytje ju ngatrroni qysh sikur na ju dboni
Ju veten e mashtroni veq kot sa munoni
Prap shikoj se si me ju ......................
Talentin e mer guximi jo me zor kerka su gjind
Kto fjali juve...... se me rima t'sakatoj
Mentalisht une ty t'shkatrroj me Presion sehire dboj
Saher une jom permend edhe burrat kan lujt vend
Jo se ata jon trem po kan rrespekt per emrin tem
E ty ma ne fund tka met 1 pun t'shtetit me gjet
Me muzik kesh tut tret more bo diqka ti nket jet
...................................................


Lyrics submited by  Gazmende-Cards (1)

2018-06-30 14:33:23
Saher une jom permend
edhe burrat kan lujt vend
Jo se ata jon trem
po kan rrespekt per emrin tem

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019