Më mbaj mend (për 1 muaj)

Princ1

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  41
  • Emri i Vërtetë:
  • Ani Vladi
  • Vendlindja:
  • Lure 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
BIOGRAFIA: Princ1 është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Princ1 i njohur ndryshe Ani Vladi i lindur ne Lure “Diber” i ditelindjes Qershor 1995. Karrieren e tij muzikore e ka nisur ne vitin 2009 si tekstshkrues deri ne vitin 2014 ku me vone punoi si Kengetar dhe si producent. Tashme eshte nje kantautor dhe kengetar i suksesshem, ku njeh hite si kenga “Mos Hesht “ “Shoku Jem” “Dasem” e me rradhë. Më datë 6 Mars 2019, Princ1 publikon videoklipin "Shokt E Mi". Më datë 30 Qershor 2019, Princ1 publikon...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

4
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Fiffty-G

Scandali

Mc Kristi

Don Pine

Gyçe

Noka

Don E-C

Lani (Street Thugs)

Lugatti

Princi Rebel (Ani)

Tags: Princ1, Ani Vladi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet