Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Princ1 - Big Banda  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/06/2019

2019-06-30T17:05:17+00:00


"Big Banda" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Princ1.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Princ1 i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Princ1:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet