Më mbaj mend (për 1 muaj)


Princ1 - Shoku Jem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoku Jem".
3. Video është e këngës "Shoku Jem", por nuk këndohet nga Princ1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Princ1 - Shoku Jem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Video Produksioni:

EGO Films

Produksioni:

Princ1

Komente

Asnjë Koment

07/09/2020

2020-09-07T16:15:03+00:00Kur jena kon fmi jen zon me shokët
M'kujtohet si sot kur bashk i bom fotot
Je kon gangsterr i fort qy i vogel
Sa her jena zon te dy bashk per nji loder
Ti je shoku jem, ti je shoku jem
Nese tdhem qaty, ku mu mdhem
Plagen nuk e ke n'zemer ti e ndjen
Se vec ti e lexon menjen tem
I kena bashk milliona kilometra
I kena bashk do muhabete t'vjetra
Jena zon jena pajtu s'na len sedra
Ty tkisha afer kur krejt i vetem mbeta
Ti je shoku jem ti je shoku jem
Nese tdhem qaty ku mu mdhem
Plagen nuk e ke nzemer ti e ndjen
Se vec ti e lexon menjen tem
REFREN
As pare,as ari nuk ka vler sa rrethi jem
Bjeri tan botes bjeri tan botes
shok si un shum rrall e gjen (2x)

Ngelem vet dikun me nji rreze drite
Fal teje arrita, fal meje arrite
Si e prita, si e prite
S'um harrove kur u ngjite
Dikur ti mke prit para dere cdo mengjes
Dikur per me lujt e sot per biznes
Ke me arrit shum her mke pas thon
E sot jena nsken tu kallxu historin ton
Ti je shoku jem ti je shoku jem
Nese tdhem qaty ku mu mdhem
Plagen nuk e ke nzemer ti e ndjen
Se vec ti e lexon menjen tem
Ti je shoku jem ti je shoku jem
Nese tdhem qaty ku mu mdhem
Plagen nuk e ke nzemer ti e ndjen
Se vec ti e lexon menjen tem

As pare as ari nuk ka vler sa rrethi jem
Bjeri tan botes bjeri tan botes shok si un shum rrall e gjen
Jo as pare as ari nuk ka vler sa rrethi jem
Bjeri tan botes bjeri tan botes shok si un shum rrall e gjen

(2x ref)

As pare as ari nuk ka vler sa rrethi jem
Bjeri tan botes bjeri tan botes
Shok si un shum rrall e gjen

Jo as pare as ari nuk ka vler sa rrethi jem
Bjeri tan botes bjeri tan botes
Shok si un shum rrall e gjen


Ky tekst u dërgua nga Klevisa
Më Shumë Këngë Nga Princ1:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet