Më mbaj mend (për 1 muaj)

Prince Double H

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  218
  • Vendlindja:
  • Mitrovicë 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Prince Double H është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai njihet edhe me emrat apo nofkat Prince Drenica aka Baba Hys aka Einsteini Shqiptar aka Princ Alltani aka Baba i Xhihadit aka Sadullah aka Princi i Shqiptaris. Prince Double H legjenda e gjall e repit shqiptar, njeri ma i qartun ne kry kur behet fjala per me i ru traditat dhe krenarin shqiptare. Prince Double H njeri ma i smut ne kry kur bohet fjala per gangsterizem dhe burrni. Prince Double H njeri ma i sakt e i drejt nese je mik i vertet. Pri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i labelit

Infinit Records

Faqja

Zyrtare

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Komente

37 🔥Deja-Vu (2017)

★★★☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ekrem Gj

Monny

Izi

VZ

Don Pizhi

F-Kay

Presioni

Mr.Safet

Mc Qoppa

Real 1

Tags: Prince Double H


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet