Më mbaj mend (për 1 muaj)

Prince Double H - Mos Me Thuaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Refrain:
Nuk ndi per kend tjeter – kur gjaku me vlo
une ty me nje tjeter – kurr sdua te shoh
per ty do jap jeten – qdo gje la permas
niher ta dhash besen – per ty do te vras.
Vers 1:
Me thuaj sme don dhe me sdon te me njeh
Me thuaj n..kete jet me nuk don te me sheh.
Me thuaj qe sonte - kam vdekur per ty
Me thuaj qe kurr - sdo ti shoh ata sy.
Me thuaj qe puthjen - ton e ke harruar
qe fjalt e mia - n..zemer tkan lenduar
Me thuaj unazen - me n..dor nuk e mban
Por kurr mos me thuaj - per tjeter mke lan.
Vers 2:
I verbert kam qen – e t..vertetn se pash
Me thuaj gabim ke - qe zemren ta dhash.
Me thuaj aromen - me kurr sdo ta ndjej
Me thuaj qe femer - si ti kurr sdot gjej.
Me thuaj qe lotet - me kurr sdo ti fshi
Dhe buzet e mia - kan vdekur per ty.
Me thuaj unazen me n..dor nuk e mban
Por kurr mos me thuaj per tjeter mke lan.
Vers 3:
Me thuaj qe qastet - me mu skan kuptim
Dhe qe nga kjo dit dot harrosh emrin tim.
Me thuaj buzqeshje - me kurr sdot me fal
qe dot harrosh vendet ku bashk kemi dal.
Me thuaj te varri kur vdes sdo te vish
Dhe shum me e lumtur pa mu do te jesh.
Me thuaj unazen me n..dor nuk e mban
Por kurr mos me thuaj per tjeter mke lan.


Ky tekst u dërgua nga Illyrian King

Prince Double H - Mos Me Thuaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Thuaj".
3. Video është e këngës "Mos Me Thuaj", por nuk këndohet nga Prince Double H.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Prince Double H:


Komente 0