Princesha Topalli
Princesha Topalli

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Princesha Topalli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Në Shtator 2016, Princesha Topalli merr pjesë në Diamond Fest 2016 me këngën "Prindërit E Mi". Më datë 22 Dhjetor 2017, Princesha Topalli publikon videoklipin "Lepurush". Muzika e këngës u punua nga Anduena Tahiri, teksti u shkrua nga Fadil Topalli, ndërsa për orkestrimin u kujdes Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB Entertainment. Më datë 27 Tetor 2021, Princesha publikon videoklipin "Te Amo". Muzika dhe teksti i këngës janë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0